aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Zamiatarki akumulatorowe

Zamiatarki akumulatorowe

Zamiatarki akumulatorowe Hako to urządzenia dedykowane do utrzymania czystości w obiektach i ich bezpośrednim otoczeniu. Zarówno zamiatarki akumulatorowe prowadzone, jak i zamiatarki z operatorem siedzącym zapewnią czystość, brak pylenia podczas pracy oraz szeroki zakres zastosowań w różnych środowiskach przemysłowych.

Zamiatanie to podstawowy element procesu sprzątania. Zamiatarka akumulatorowa wspiera wysiłki osób odpowiedzialnych za utrzymanie obiektu w czystości, zapewniając komfort pracy i wysoką wydajność sprzątania. Oferta Hako w tym zakresie jest bardzo szeroka i zróżnicowana – dostarczamy zamiatarki akumulatorowe z operatorem prowadzącym, jak i zamiatarki akumulatorowe z operatorem siedzącym.

Zamiatarka akumulatorowa: Którą wybrać?

Wybór zamiatarki wpływa na nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na wydajność pracy. Wybór urządzenia powinien być podyktowany metrażem czyszczonej powierzchni, a także jej układem. W przypadku obiektów o ograniczonym metrażu, jak i w miejscach o utrudnionym dostępie bardzo dobrze sprawdzi się zamiatarka akumulatorowa z operatorem prowadzącym. W dużym obiekcie niezastąpiona okaże się zamiatarka z operatorem siedzącym.  

Oferowane zamiatarki akumulatorowe są przeznaczone do obsługi posadzek twardych. Doskonale nadają się do zastosowania we wszelkich obiektach komercyjnych, przedsiębiorstwach przemysłowych, a także do obsługi hal i magazynów oraz obiektów sportowych.

Klientów zainteresowanych wyborem zamiatarki akumulatorowej zachęcamy do kontaktu. Doradcy Hako pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w konkretnym obiekcie lub jego otoczeniu. 

Poprzedni
Następny
oddziały hako