aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Maszyny używane

Maszyny Poremontowe Premium od Hako

Wszystkie dostępne w HAKO POLSKA Sp. z o.o. maszyny używane Hako pochodzą z pewnych źródeł i mają udokumentowaną historię serwisową. Klienci do wyboru mają maszyny po częściowym lub pełnym remoncie a także sprzęt demonstracyjny, który od nowości brał udział tylko w pokazach.

Najczęściej kupowane maszyny używane

Scrubmaster B45

To rozwiązanie do podstawowego, codziennego czyszczenia wszystkich podłóg nietekstylnych. Zbiornik 42 litry, wydajność powierzchniowa do 2900 m²/h. W zależności od potrzeb klient może wybrać okrągły zespół szczotkowy o szerokościach roboczych 43, 51 lub 65 cm albo walcowy zespół szczotkowy o szerokości roboczej 50 cm.

Sprawdź wszystkie informacje o tym modelu

Scrubmaster B75 R

Model szorowarek osuszajacych z operatorem siedzącym, wyposażony w szczotki walcowe lub tarczowe, doskonały do czyszczenia twardych posadzek. To znakomita alternatywa dla szorowarek prowadzonych przez operatora. Inteligentna konstrukcja ze specjalną kinematyką ssawy zapewnia promień skrętu o długości 170 cm (przy szer. roboczej maszyny od 65 do 75 cm) i 175 cm (przy szer. roboczej maszyny od 85 do 90 cm).

Sprawdź wszystkie informacje o tym modelu

Scrubmaster B140 R

Scrubmaster B140 R to maszyna do codziennego, regularnego sprzątania. Nacisk szczotek można dostosować za pomocą pedału, nawet do 60 kg. Centralnie usytuowane siedzenie kierowcy zapewnia doskonałą widoczność czyszczonej powierzchni, a konstrukcja o małej szerokości umożliwia przejazdy nawet w wąskich korytarzach.

Istnieje również możliwość kupienia innych modeli używanych maszyn Hako. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o wiadomość na dok@hako.pl.

Lista korzyści

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Każda używana maszyna Hako jest dokładnie diagnozowana – zużyte lub niesprawne elementy wymieniane są na nowe a w razie konieczności maszyna trafia do działu remontowego, gdzie przechodzi proces generalnego odnowienia. Wszystkie wymienione elementy to zawsze oryginalne części i podzespoły. Tylko maszyny remontowane w autoryzowanym serwisie Hako dają 100% pewność, że zakupiony sprzęt jest w pełni sprawny i nie odbiega standardem od nowych egzemplarzy

Gwarancja

Gwarancja

Certyfikowane maszyny używane Hako zawsze objęte zostają minimum miesięczną gwarancją. Na życzenie klienta okres gwarancyjny może zostać przedłużony do pół roku. Maszyny, które przeszły pełny remont w dziale remontowym HAKO POLSKA automatycznie objęte zostają sześciomiesięczną gwarancją.

Maszyny z pewnych źródeł

Maszyny z pewnych źródeł

Maszyny używane pochodzą tylko i wyłączenie z floty maszyn HAKO POLSKA Sp. z o.o. Dzięki temu znana jest cała ich historia. Klient ma pewność, że przez cały okres użytkowania, od pierwszej sprzedaży do momentu remontu, znajdowały się one pod opieką wyspecjalizowanych serwisantów Hako.

Opieka handlowa

Opieka handlowa

Przy wyborze certyfikowanych maszyn używanych Hako, poza zakupem produktu klient otrzymuje również profesjonalne wsparcie doradców Hako. Pomagają oni dobrać odpowiednią maszynę oraz optymalne rozwiązania, dopasowane do potrzeb klienta.

Bogata oferta modeli

Bogata oferta modeli

W ofercie certyfikowanych maszyn używanych Hako znajduje się wiele modeli maszyn sprzedawanych przez HAKO POLSKA Sp. z o.o. Oferta aktualizowana jest na bieżąco, w zależności od dostępności poszczególnych urządzeń. Modele z serii Sweepmaster, Scrubmaster i Citymaster, mogą występować pod dawnymi nazwami i oznaczeniami.

Niezawodny serwis

Niezawodny serwis

W momencie wystąpienia awarii, tak samo jak w przypadku nowych maszyn, wykwalifikowany serwis Hako szybko i sprawnie usunie usterkę. Istnieje możliwość udostępnienia maszyny zastępczej na czas naprawy, dzięki czemu nie ma ryzyka wystąpienia przestojów w pracy firmy klienta. Punkty serwisowe Hako dostępne są na terenie całego kraju, a ponad 40 serwisantów zapewnia najszybszy możliwy czas reakcji na zgłoszenia.

Hako vs. konkurencja

Nie każda maszyna używana dostępna na rynku to porządnie naprawione i w pełni sprawne urządzenie. Najwyższą jakość i oryginalne części zapewniają tylko maszyny Poremontowe Premium od Hako. Zobacz czego nie zagwarantuje Ci nasza konkurencja!

Hako Konkurencja
Remont maszyn Hako Naprawa używanych maszyn marki Hako. Tak Tak
Ustalony standard remontowania maszyn Wymiana zawsze określonych elementów w maszynach danej klasy jakości. Tak Nie
Pełna gwarancja Zawsze pełna gwarancja na maszynę, wymienione części i wykonane prace. Tak Nie
Maszyny z pewnego źródła Remont i sprzedaż maszyn z floty Hako, o znanej historii użytkowania i serwisowania. Tak Nie
Wsparcie doradców Profesjonalna pomoc w doborze maszyny odpowiedniej do danego obiektu oraz właściwej chemii, a także wsparcie posprzedażowe. Tak Nie
Serwis w całej Polsce Dostęp do serwisu w największych miastach Polski oraz wsparcie serwisantów dojeżdżających do klienta na terenie całego kraju. Tak Nie
Maszyny zastępcze Gwarancja udostępnienia wysokiej klasy maszyny zastępczej Hako na czas naprawy awarii. Tak Nie
oddziały hako