aktualności 1 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Formy finansowania > Używane maszyny sprzątające

Używane maszyny sprzątające

Używane maszyny sprzątające Hako

Zakup profesjonalnego urządzenia czyszczącego to inwestycja, która w znaczącym stopniu może nadwyrężyć budżet firmy lub niewielkiej gminy. W takiej sytuacji dobrą alternatywą dla zakupu nowego urządzenia wielofunkcyjnego lub wyboru systemu o niższej jakości są używane szorowarki i zamiatarki Hako z udokumentowaną historią. Wysokiej jakości maszyny sprzątające używane marki Hako oferują znacznie wyższe parametry pracy niż niejeden tańszy odpowiednik. Dodatkowo za ich wyborem przemawia trwałość, żywotność i bezawaryjność oferowanych urządzeń. 

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby Naszych Klientów oferujemy szeroki wybór używanych szorowarek i używanych zamiatarek Hako, a także profesjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych takich jak zamiatarki komunalne. Oferta maszyn używanych obejmuje wysokiej jakości urządzenia Poremontowe Premium, które zostały gruntownie sprawdzone przez naszych specjalistów i wyremontowane przy użyciu wyłącznie oryginalnych części zamiennych. To gwarantuje wysoką sprawność oraz bezawaryjną pracę urządzenia używanego przez długi czas eksploatacji.

Dlaczego warto wybierać używane zamiatarki i szorowarki Hako?

Hako to synonim jakości i funkcjonalności. Używane urządzenia czyszczące i wielofunkcyjne Hako po kapitalnym remoncie są bardziej wydajne i mniej zawodne od wielu innych systemów dostępnych na rynku. To czyni używane maszyny sprzątające Hako naprawdę dobrą inwestycją. Decydując się na urządzenie używane:

-       oszczędzamy pieniądze znacząco obniżając koszt inwestycji,

-       otrzymujemy w pełni sprawne urządzenie czyszczące o bogatej funkcjonalności,

-       możemy korzystać z najbardziej zaawansowanych technologicznie szorowarek i zamiatarek w cenie rozwiązań niskobudżetowych,

-       otrzymujemy pełną dokumentację urządzenia.

Oferta Hako na maszyny czyszczące używane jest tak bogata i zróżnicowana, iż każdy z pewnością znajdzie w niej urządzenie, które bezkompromisowo wpisze się w potrzeby i oczekiwania jego biznesu. W asortymencie posiadamy szorowarki jednotarczowe używane oraz szorowarki do podłóg samojezdne. Asortyment maszyn używanych obejmuje rozwiązania dedykowane do obsługi małych, średnich i dużych powierzchni, obiektów komercyjnych, użytkowych i przemysłowych.

Używane maszyny sprzątające dla wymagającego użytkownika 

Używane szorowaki i zamiatarki Hako oraz inne urządzenia wielofunkcyjne tej marki oferujemy na sprzedaż lub wynajem. Ofertę wynajmu kierujemy zarówno do klientów poszukujących profesjonalnych systemów czyszczących na krótki okres czasu, jak i klientów zainteresowanych wynajmem długoterminowym. Oferujemy preferencyjne warunki najmu oraz rozliczenia, zapewniając jednocześnie używane maszyny sprzątające o potwierdzonej sprawności i parametrach pracy.

Osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem urządzenia używanego zachęcamy do kontaktu z Działem obsługi klienta. Nasz Zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania z oferty na maszyny czyszczące używane.

Aby dowiedzieć się więcej i poznać aktualną ofertę dostępnych maszyn używanych zapraszamy na naszą stronę:

Maszyny używane

oddziały hako