aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Zamiatarki spalinowe

Zamiatarki spalinowe

Zamiatarka spalinowa Hako to urządzenie przeznaczone do utrzymania czystości na zewnątrz. Niezawodny napęd spalinowy pozwala na obsługę nawet bardzo dużych i wymagających powierzchni, w tym parkingów i placów składowych, bez konieczności planowania przerw na ładowanie akumulatora. W naszej ofercie zamiatarek spalinowych znajdziesz:

  • zamiatarki z operatorem prowadzącym,
  • zamiatarki z operatorem siedzącym.

Zamiatarki spalinowe z operatorem prowadzącym cechuje stosunkowo niewielki gabaryt, dzięki któremu urządzenie z dużą łatwością dociera do trudnodostępnych miejsc. Zamiatarki z operatorem siedzącym to z kolei urządzenia dedykowane do pracy na dużych przestrzeniach. Rekomendujemy je do obsługi obiektów wielkopowierzchniowych, których przeznaczenie pozwala na zastosowanie maszyn czyszczących z napędem spalinowym oraz przestrzeni wokół budynków. Oferowane zamiatarki cechuje wysoka sprawność, przy jednoczesnej ekonomicznej pracy i niskiej emisji spalin.  

Zamiatarka spalinowa Hako: Którą wybrać?

Wybór zamiatarki w sposób bezpośredni przekłada się na komfort i wydajność pracy osób odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w obiekcie i jego bezpośrednim otoczeniu. Dlatego wybierając zamiatarki spalinowe warto zwrócić uwagę na czynniki, które determinują ergonomię pracy danego urządzenia. To przede wszystkim powierzchnia sprzątanego obiektu/terenu, układ tego obiektu oraz częstotliwość jego zamiatania.

Klientów zainteresowanych wyborem zamiatarki spalinowej zachęcamy do kontaktu. Doradcy Hako pomogą w wyborze odpowiedniego urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w konkretnym obiekcie lub jego otoczeniu. 

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako