aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > O nas > CSR

CSR

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

HAKO POLSKA w strategii uwzględnia wpływ swoich działań i decyzji na środowisko i społeczeństwo. Mając na uwadze dbałość o powyższe, od lat produkujemy maszyny z zachowaniem norm ekologicznych. Możemy poszczycić się pojazdami z certyfikatem EUnited PM10 – zachowującymi niską emisję spalin. Stosujemy w swoich urządzeniach nowoczesne technologie, które pozwalają m.in. oszczędzać wodę, ograniczać użycie środków chemicznych czy minimalizować hałas.

Dbamy także o społeczność lokalną. Firma HAKO POLSKA od lat wspiera różne fundacje, szczególnie te pomagające dzieciom. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów naszych działań na rzecz społeczności lokalnej.

 

Stowarzyszenie SIEMACHA

  SIEMACHA

Stowarzyszenie SIEMACHA każdego dnia zapewnia opiekę dla ponad 2000 wychowanków. W grudniu 2014 r. SIEMACHA oficjalnie uruchomiło w Odporyszowie nowoczesny dom dziecka wraz z placówką wsparcia dziennego i nowoczesnym centrum sportowym.

Hako wspiera Fundację SiemachaFirma HAKO objęła opieką jeden pokój w wyżej opisanym domu dziecka poprzez co miesięcznie wsparcie finansowe. Pozwala to na sprawne funkcjonowanie placówki w tym wyżywienie, opiekę medyczną, zakup odzieży, przyborów szkolnych, wyjazdów na wakacje, ferie i weekendy oraz rozwijanie zainteresowań wychowanków.

 

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach

Rokrocznie Fundacja z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia organizuje akcję Zostań Świętym Mikołajem. Już kilkukrotnie zarząd HAKO POLSKA postanowił wesprzeć to piękne wydarzenie fundując prezenty dla dzieci. Zespół Hako zakupił pomoce szkolne i artykuły papiernicze, które zostały wręczone dzieciom podczas grudniowego finału akcji.

Firma Hako wsparła także finansowo XXI Letnią Spartakiadę Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej.

 

Ponadto regularnie pomagamy poniższym instytucjom:

oddziały hako