aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Serwis i wsparcie > Serwis i logistyka

Serwis i logistyka

Serwis maszyn czyszczących

Nasi serwisanci są do dyspozycji każdego dnia, na terenie całego kraju. Działamy szybko i profesjonalnie, aby zapewnić klientom najwyższej jakości usługi. 

Serwis maszyn czyszczących Hako to:

 

Posiadamy punkty serwisowe w następujących miastach:

Dzięki temu zapewniamy wsparcie serwisowe klientom w całej Polsce.

Dlaczego warto wybierać autoryzowany serwis maszyn czyszczących?

Wybierając szorowarki automatyczne oraz inne maszyny czyszczące Hako warto dokonywać przeglądów serwisowych i napraw w autoryzowanym serwisie. Autoryzowany serwis maszyn czyszczących to gwarancja wysokiej jakości usług świadczonych z zachowaniem zaleceń producenta co do zakresu przeglądów serwisowych i regularnej wymiany części. To także pewność, że wszystkie naprawy zostaną przeprowadzone z użyciem oryginalnych części zamiennych. Stosując wyłącznie oryginalne części zamienne przeciwdziałamy przedwczesnemu zużywaniu się poszczególnych komponentów urządzeń czyszczących, jednocześnie zachowując ich oryginalne parametry pracy.

Na czym polega stała obsługa serwisowa?

Serwis maszyn czyszczących Hako oferuje swoje usługi w dwóch trybach – stałej obsługi serwisowej oraz pomocy doraźnej. W ramach pomocy doraźnej realizujemy zlecenia na przeglądy serwisowe i obsługujemy awarie. W ramach stałej obsługi serwisowej dodatkowo zapewniamy dostęp do urządzeń zastępczych, z których pozostali klienci serwisu mogą skorzystać na warunkach wynajmu maszyn czyszczących.

Wszyscy klienci serwisu maszyn czyszczących Hako mogą liczyć na szybką reakcję, fachową diagnostykę oraz sprawne usunięcie awarii. W miarę możliwości urządzenia czyszczące serwisujemy na miejscu w siedzibie klienta. W przypadku poważniejszych awarii, które wymagają przewiezienia maszyny do serwisu pomagamy w wyborze najoptymalniejszego urządzenia zastępczego, które w najkrótszym możliwym terminie dostarczamy do klienta.

W sprawach przeglądów, awarii i innych zdarzeń wymagających pomocy serwisantów prosimy o kontakt z Działem Serwisu. Aby zgłosić problem należy przejść do Platformy serwisowej lub zapoznać się z dokumentami serwisowymi w dziale Dokumenty serwisowe. Uprzejmie informujemy, że nie przyjmujemy zgłoszeń awarii lub przeglądu maszyn telefonicznie.

Części do zamiatarek i maszyn czyszczących

Obok profesjonalnej obsługi serwisowej naszym Klientom oferujemy oryginalne części zamienne Hako. W stałym asortymencie posiadamy części do zamiatarek oraz części do maszyn czyszczących. Oferowane części obejmują zarówno akcesoria, dzięki którym z łatwością rozszerzycie Państwo funkcjonalność swoich urządzeń, jak i pełne spektrum części eksploatacyjnych.

Oryginalne części do zamiatarek i maszyn czyszczących to gwarancja zachowania oryginalnych parametrów pracy urządzenia, przy jednoczesnej wysokiej sprawności. To także pewność, że serwisowane urządzenie będzie działało bezawaryjnie przez długi czas eksploatacji.

W sprawach zamówień akcesoriów i części zamiennych do maszyn prosimy o kontakt z Działem Logistyki.

oddziały hako