aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Zamiatarki i szorowarki, które polecamy naszym klientom

Zamiatarki i szorowarki, które polecamy naszym klientom

Jako dystrybutor nowoczesnych urządzeń czyszczących od lat z sukcesami dostarczamy naszym klientom rozwiązania, które umożliwiają utrzymanie powierzchni w czystości, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów ich codziennego sprzątania. Klientom poszukującym rozwiązań dla małych, średnich i dużych powierzchni, a także urządzeń umożliwiających utrzymanie czystości na zewnątrz obiektu polecamy odpowiednio zamiatarki Sweepmaster oraz szorowarki do podłóg Scrubmaster. Nasz asortyment obejmuje rozwiązania o zróżnicowanej wydajności powierzchniowej oraz różnych gabarytach, dzięki czemu skutecznie odpowiadamy zarówno na potrzeby przedsiębiorstw poszukujących rozwiązań mobilnych i łatwych w transporcie, jak i firm potrzebujących stabilnych i solidnych maszyn do użytku w ramach określonego obiektu. Jak możemy pomóc Tobie i Twojej firmie?

Zamiatarki i szorowarki – klasa urządzeń mobilnych

zamiatarka m600Urządzenia charakteryzujące się dużą mobilnością standardowo idą w parze z niższą wydajnością. W przypadku zamiatarek i szorowarek Hako wskaźniki wydajności powierzchniowej dla rozwiązań mobilnych są zaskakująco wysokie. Ręczna zamiatarka Sweepmaster M600 oferuje wydajność czyszczenia aż do 2300m2 na godzinę, podczas gdy szorowarka Scrubmaster B3 umożliwia wyczyszczenie do 1200 m2 w godzinę. Obydwa urządzenia wyróżnia kompaktowy rozmiar i relatywnie niewielka masach, dzięki czemu możemy je swobodnie przewozić świadcząc najwyższej jakości usługi czyszczenia w różnych obiektach. Alternatywą dla B3 jest szorowarka Scrubmaster B12. Scrubmaster B12 to wygodna, kompaktowa i wciąż łatwa w transporcie szorowarka osuszająca przeznaczona do czyszczenia małych powierzchni. Urządzenie zostało wyposażone w szczotkę tarczową wystającą poza obrys maszyny, co umożliwia skuteczne czyszczenie przy krawędziach.

M600 i B3/B12 najlepiej sprawdzają się na relatywnie małych powierzchniach, jeśli więc nie zależy nam na dużej mobilności urządzenia lub jego niewielkim rozmiarze (który znacząco ułatwia przechowywanie zamiatarki czy/i szorowarki) warto zwrócić uwagę na modele oferujące wyższą wydajność powierzchniową.

Wyższa wydajność powierzchniowa

Modele Sweepmaster B500 i Scrubmaster B30 oraz B45 to rozwiązania, które również możemy zaliczyć do grupy urządzeń kompaktowych i o stosunkowo łatwych w transporcie. Ze względu na wysoką wydajność powierzchniową zamiatarka B500 i szorowarki B30 oraz B45 doskonale odpowiadają na potrzeby małych i średnich powierzchni. Zamiatarka B500 jest najmniejszym dostępnym w ofercie Hako urządzeniem zamiatającym z napędem silnikowym. Jest przeznaczona do pracy na wszystkich rodzajach posadzek twardych i dywanowych. Duży pojemnik na nieczystości i efektywny system filtracji sprawiają, że maszyna doskonale radzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami. Szorowarki osuszające Scrubmaster B30 oraz Scrubmaster B45 zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby umożliwiać wygodne i efektywne sprzątanie małych i średnich obszarów. Urządzenia wyróżniają się stosunkowo kompaktowym rozmiarem, dużą zwrotnością oraz doskonałą widocznością dla operatora, który może swobodnie operować maszyną bez obaw o to, że wpadnie na jakieś elementy wyposażenia wnętrza. Dodatkowym atutem szorowarek B30 i B45 o wydajności powierzchniowej do 2900 m2 /h jest dostępność w dwóch modelach. Pierwszy to model z ekonomicznym napędem PowerFlow, w którym ruch szczotki wspomaga jazdę maszyny. Drugi to bezstopniowo nastawny napęd na koła.

Dla najbardziej wymagających

Tam, gdzie liczy się wysoka wydajność czyszczenia, a zarazem komfort użytkowania maszyn czyszczących, Hako dostarcza profesjonalne zamiatarki i szorowaki z operatorem prowadzącym przeznaczone do obsługi dużych powierzchni i zamiatania przestrzeni wokół obiektu. Co konkretnie oferujemy?

zamiatarkaZamiatarka Sweepmaster 800 o wydajności powierzchniowej do 4350 m2 na godzinę to urządzenie przeznaczone do zamiatania obiektów zamkniętych oraz terenów przyległych. Zastosowane w zamiatarce obejście kanału powietrznego silnika i filtrów umożliwia bezpieczne zamiatanie także mokrych powierzchni. W zależności od preferencji nabywcy urządzenie może zostać wyposażone w napęd akumulatorowy oraz bardziej dogodny do zastosowań zewnętrznych silnik spalinowy. Pewnego rodzaju odpowiednikiem zamiatarki Sweepmaster 800 wśród szorowarek z funkcją osuszania są szorowarki Scrubmaster B90 i B 120. Obydwa urządzenia oferują wydajność powierzchniową do 4200 m2, co czyni je doskonałymi rozwiązaniami dla dużych powierzchni. W zależności do preferencji nabywcy szorowarki mogą zostać wyposażone w walcowy lub tarczowy zespół szczotek o szerokości do 60 do 85 centymetrów. Ich bezsprzecznym atutem jest system odsysający roztwór czyszczący, dzięki czemu szorowarka pozostawia po sobie powierzchnię suchą i czystą – bez mokrych plamy czy smug rozmazanego brudu.

Wybór urządzenia zamiatającego i czyszczącego każdorazowo uzależniamy do drobiazgowej analizy potrzeb i oczekiwań klienta. Klientów zainteresowanych zakupem urządzeń czyszczących zachęcamy do kontaktu.

Poprzedni
Następny
oddziały hako