aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Formy finansowania > Wynajem maszyn czyszczących

Wynajem maszyn czyszczących

Nie chcesz kupować maszyny? Skorzystaj z wynajmu maszyn czyszczących!


Naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu maszyn na atrakcyjnych warunkach. Jest to doskonała alternatywa dla firm, które potrzebują urządzeń Hako tylko na określony czas.

wynajem maszyn czyszczących

Szorowarki – wynajem profesjonalnych maszyn czyszczących


Wynajem maszyn Hako wiąże się z licznymi korzyściami:

Wynajem maszyn czyszczących, takich jak zamiatarki uliczne dla wielu podmiotów okazuje się często najlepszym rozwiązaniem. Brak konieczności angażowania własnego kapitału w park maszyn przy jednoczesnym korzystaniu z pełnej opieki serwisowej oraz ze szkoleń z obsługi sprzętu to wygodny sposób na pracę sprawdzonym sprzętem doświadczonego producenta.

Wynajem maszyn czyszczących to także doskonała okazja do zapoznania się z możliwościami różnych modeli przed podjęciem decyzji o zakupie danej szorowarki lub zamiatarki.

Wynajem maszyn czyszczących dla klientów serwisu

Autoryzowany serwis maszyn czyszczących Hako zapewnia swoim Klientom dostęp do urządzeń zastępczych – szorowarek, zamiatarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Hako. Klientom korzystającym ze stałej obsługi serwisowej oferujemy bezpłatny wynajem maszyn czyszczących na czas trwania naprawy, podczas gdy klientom korzystającym z doraźnej pomocy serwisu zapewniamy preferencyjne warunku najmu urządzenia.

Każdorazowo staramy się dostarczyć klientom urządzenia o takiej samej funkcjonalności, parametrach pracy oraz gabarytach jak urządzenie, które uległo awarii. W sytuacji, kiedy zamiennik nie jest dostępny w naszej wypożyczalni oferujemy urządzenie o zbliżonych parametrach pracy i gabarytach. W ramach wynajmu urządzenia zastępczego istnieje również możliwość skorzystania z oferty urządzeń wyższej generacji. Dla wielu przedsiębiorców rozważających zastąpienie dotychczasowego urządzenia czyszczącego innym to doskonała okazja na przetestowanie danego rozwiązania w rzeczywistych warunkach pracy. 

Sprawdź jakie warunki wynajmu możemy zaproponować Twojej firmie.

oddziały hako