aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > O nas > Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Zrównoważony rozwój to główne założenie działalności Hako – chcemy nie tylko pozostawić czyste środowisko, ale także rozwijać świadomość dbania o naturę.

Od 2004 roku Hako posiada certyfikat EN ISO 14001. Poza samym środowiskiem, na naszym zaangażowaniu w dbanie o przyrodę zyskują także użytkownicy urządzeń Hako – dzięki zdrowszemu miejscu pracy, niższym kosztom zużywanej energii, czy trwalszym produktom.

W Hako ochrona środowiska zaczyna się już na etapie planowania nowego produktu i towarzyszy wszystkim naszym działaniom biznesowym, aż do momentu, w którym maszyna nie może być już używana i naprawiana, więc zostaje poddana procesowi recyklingu.

 

Każdego dnia dążymy do rozwoju

Stała obserwacja i testowanie nowych idei generują powstawanie pionierskich, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają chronić środowisko oraz zwiększać wydajność maszyn.

 

Hako-AquaControlHako-AquaControl to rozwiązanie, które może być stosowane, np. do zaprogramo­wania maszyny tak, by woda została od­cięta, gdy tylko maszyna zatrzyma się w miejscu. Ostatnie ustawienia są zapisy­wane w pamięci urządzenia, co zapewnia precyzyjne dozowanie za każdym razem.

 

Hako-AquaStop to system specjalnych pierścieni, które zatrzymują wodę oraz chemię w szczotce. Zmniejsza on negatywny wpływ na środowisko oraz pozwala redukować koszty. Rozwiązanie to jest potwierdzone i certyfikowane przez TUV.

 

Hako-LessChemHako-LessChem to oszczędność środków czyszczących. Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Wręcz przeciwnie. Skrojony na miarę system dozowania i napełniania Hako, wyklucza zbyt duże zużycie chemii od samego początku sprzątania. Czyszczenie zachowuje wysoką jakość przy minimalnym zużyciu środków czyszczących.

 

Hako-AntiBacHako-AntiBac to zbiorniki antybakteryjne montowane opcjonalnie w maszynach Hako. Pozwalają one poprawić poziom higieny w takich miejscach, jak szpitale lub zakłady przetwórstwa żywności, redukując tym samym zużycie środków dezynfekujących.

 

oddziały hako