aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać

Zamiatarki używane

Zakup nowej zamiatarki to duży wydatek. Zamiast rezygnować z jakości na rzecz tańszych rozwiązań, proponujemy ofertę zamiatarek używanych Hako. W stałym asortymencie posiadamy zamiatarki dedykowane do obsługi małych, średnich i dużych powierzchni. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesów działających na różną skalę.

Szorowarki używane

Zakup profesjonalnych maszyn czyszczących to inwestycja, która może w znacznym stopniu nadwyrężyć budżet firmy. W takiej sytuacji dobrą alternatywą dla zakupu nowych urządzeń są szorowarki używane Hako z udokumentowaną historią.

Szorowarki na wynajem

Naszym klientom oferujemy możliwość wynajmu szorowarek na atrakcyjnych warunkach. Wynajem to doskonała alternatywa dla firm, które potrzebują urządzeń Hako tylko na określony czas lub borykają się z problemem ograniczonej przestrzeni, która uniemożliwia przechowywanie urządzenia poza okresem jego użytkowania.

Następna strona
oddziały hako