aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > O nas > O firmie

O firmie

Wiodący producent maszyn czyszczących

siedziba Hako PolskaHAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to polski oddział niemieckiego holdingu, wiodącego producenta na rynku maszyn czyszczących. Firma powstała w 1998 roku i już po kilku latach została liderem w sprzedaży technologii utrzymania czystości na skalę kraju. Od 2009 roku niezmiennie otrzymuje certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play, poświadczający jej stabilną działalność zgodną z prawem i zasadami etyki.

Obietnicą Hako jest dostarczanie niezawodnych maszyn oraz zapewnianie zawsze najwyższej jakości rozwiązań i obsługi. Również dbałość o środowisko jest zintegrowana z działalnością firmy począwszy od fazy planowania, poprzez zrównoważoną produkcję, po pracę z zachowaniem niskich poziomów zanieczyszczeń i recykling zasobów.

Hako posiada oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.

Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące:

szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.

oddziały hako