aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > O nas > System zgłaszania nieprawidłowości

System zgłaszania nieprawidłowości

Hako oferuje możliwość skontaktowania się z wewnętrznym, zleconym zewnętrznie i niezależnym portalem alarmowania o nieprawidłowościach w przypadku podejrzenia lub wiedzy o nielegalnych lub nieetycznych działaniach, a tym samym przyczynienia się do wykrycia naruszeń zasad.

Istnieje możliwość zgłaszania niewłaściwych zachowań pracowników naszej grupy kapitałowej, a także naszych dostawców i usługodawców w zakresie ewentualnych naruszeń prawa lub działań szkodliwych dla firmy, takich jak korupcja, przekupstwo, oszustwo, inne przestępstwa kryminalne, praca dzieci, niewolnictwo, brak bezpieczeństwa pracy, wyzysk i dyskryminacja.

Osoby zgłaszające przypadki naruszenia nie poniosą żadnej szkody w wyniku dokonania zgłoszenia. Zgłoszenia mogą być sporządzane w języku niemieckim i angielskim. W razie potrzeby zgłoszenia można dokonać również anonimowo:

Z biurem ds. poufnych zgłoszeń (WhistleFox) można się kontaktować przez całą dobę za pośrednictwem formularza internetowego, poczty elektronicznej, faksu lub poczty oraz telefonicznie w każdy dzień roboczy w normalnych godzinach pracy.

Osobą kontaktową jest dr Christoph Schork, adwokat.

Heuking Kühn Lüer Wojtek
Attn. Dr Christoph Schork
Magnusstraße 13
D-50672 Köln

Należy pamiętać, że system zgłaszania nieprawidłowości nie jest przeznaczony do składania skarg. W przypadku niezadowolenia z produktów lub usług Hako, prosimy o kontakt z odpowiednią osobą kontaktową w firmie.

W celu uzyskania informacji zgodnie z niemiecką ustawą o obowiązku opieki nad łańcuchem dostaw (Lieferkettensorgfaltspflichtengesetz), dalsze informacje proceduralne można znaleźć tutaj.

oddziały hako