aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Certyfikat EUnited PM10 i PM2,5 – maksimum gwiazdek dla Hako

Certyfikat EUnited PM10 i PM2,5 – maksimum gwiazdek dla Hako

Od 1 czerwca 2018 roku wszystkie modele Hako Citymaster: 600, 1250plus, 1600 oraz 2200 znakowane są rozszerzonym Certyfikatem EUnited PM10 i PM2,5. W przeprowadzonych testach zamiatarki Hako osiągnęły maksymalną liczbę czterech gwiazdek. Oznacza to, że pojazdy komunalne Hako doskonale radzą sobie z przechwytywaniem pyłów (nawet tych drobnych, o średnicy 2,5 mikrometra) podczas sprzątania ulic.

Do tej pory testy oraz certyfikat EUnited uwzględniały tylko większe cząsteczki pyłów (PM10). Hako również mogło pochwalić się maksymalną liczbą gwiazdek w tej wersji certyfikatu.

Eksperymenty przeprowadzone w 2015 roku na krakowskich ulicach przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania oraz Politechnikę Krakowską, potwierdzają, że regularne zamiatanie i mycie ulic realnie przyczynia się do zmniejszenia ilości pyłów obecnych w powietrzu. Rozwiązania stosowane w nowoczesnych pojazdach komunalnych ograniczają wzbijanie pyłów w procesie sprzątania oraz jak najdokładniejsze ich przechwytywanie i zatrzymywanie w zbiorniku.

jsjsjsjjsjs

Poprzedni
Następny
oddziały hako