aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Nowa szorowarka Hako!

Nowa szorowarka Hako!

Jeszcze większa wydajność powierzchniowa i rozwiązania ułatwiające pracę oraz codzienną konserwację: Scrubmaster B175 R to doskonały partner pomagający utrzymać czystość dużych powierzchni (obiekty przemysłowe, lotniska, centra handlowe i logistyczne) i sprawdzający się w trudnych warunkach.

Maszyna świetnie radzi sobie na pochyłościach do 15% co umożliwia jej pracę np. na wielopoziomowych parkingach. Trzy szerokości robocze, szczotki tarczowe lub walcowe oraz duże, 175 litrowe zbiorniki na wodę czystą i brudną w połączeniu ze świetną zwrotnością zapewniają długi czas pracy i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta.

B175 R to również dopracowane detale: duży, 4,3” kolorowy wyświetlacz LCD, intuicyjny wybór funkcji oraz opcjonalne akcesoria takie jak oświetlenie ścieżki sprzątania, dodatkowa myjka ciśnieniowa czy automatyczne dozowanie środków czyszczących sprawiają, że praca z maszyną jest wyjątkowo komfortowa.

Dzięki łatwemu dostępowi do zbiornika i ciśnieniowej myjce, która może służyć do doczyszczania powierzchni, a także do mycia samej maszyny codzienna konserwacja B175 R jest jeszcze łatwiejsza. Wymiana szczotek (odpinanie zużytych oraz wpinanie nowych) przebiegają automatycznie.

B175 R może zostać wyposażona również w dołączaną z przodu jednostkę zamiatającą z dwoma szczotkami bocznymi. Dzięki temu powierzchnia przeznaczona do szorowania zostanie przed myciem zamieciona i w ten sposób dobrze przygotowana do tego etapu sprzątania. Usunięcie pyłu i większych stałych zanieczyszczeń przyczyni się do lepszej pracy szorowarki i wydłuży jej żywotność.

Więcej informacji TUTAJ.

Poprzedni
Następny
oddziały hako