W dniach 16-17 czerwca w Hotelu Kolumna Park w Przygoniu odbyło się kolejne spotkanie wszystkich pracowników działu serwisu naszej firmy.
Tym razem serwisanci wzięli udział w szkoleniu z obsługi naszych nowych modeli maszyn, które właśnie trafiają do regularnej sprzedaży. Spotkanie było również okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowymi pracownikami ekipy Hako. Nasz dział serwisu to naprawdę pokaźna grupa a wszyscy serwisanci to etatowi pracownicy HAKO POLSKA zajmujący się wyłącznie maszynami Hako.
