aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Filmy szkoleniowe z obsługi maszyn czyszczących Hako

Filmy szkoleniowe z obsługi maszyn czyszczących Hako

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej: szkoleniowe.hako.pl, na której zebrane zostały, przygotowane specjalnie dla Państwa, krótkie filmy szkoleniowe dotyczące poszczególnych modeli zamiatarek oraz szorowarek Hako.

Strona została przygotowana tak, aby ułatwić naszym Klientom dostęp do niezbędnej i potrzebnej na co dzień wiedzy. Zgromadziliśmy na niej wszystkie filmy instruktażowe. W ten sposób w jednym miejscu mogą Państwo szybko odnaleźć interesujący Państwa model maszyny i obejrzeć około 12 minutowe szkolenie. Każdy film to gotowy instruktaż codziennych czynności, jakie należy wykonać w trakcie pracy, podpowiedź jak rozwiązać ewentualne problemy oraz wskazówki jak dbać o sprzęt, aby służył bezawaryjnie jak najdłużej.

Mamy nadzieję, że materiały będą ułatwiały Państwu pracę z naszymi maszynami oraz przydadzą się przy szkoleniu np. nowych pracowników. Strona ma swoją wersję również w języku ukraińskim – są na niej umieszczone filmy z lektorem mówiącym w tym języku.

 

Filmy znajdą Państwo tu:

www.szkoleniowe.hako.pl  

 

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako