aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Zamiatarki używane

Zamiatarki używane

Zakup nowej zamiatarki to duży wydatek. Zamiast rezygnować z jakości na rzecz tańszych rozwiązań, proponujemy ofertę zamiatarek używanych Hako. W stałym asortymencie posiadamy zamiatarki dedykowane do obsługi małych, średnich i dużych powierzchni. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby biznesów działających na różną skalę.

Korzyści z wyboru zamiatarek używanych Hako

Hako jest synonimem jakości i funkcjonalności. Nasze maszyny czyszczące oferują komfort pracy i wysoką wydajność. Zamiatarki używane Hako po remoncie są bardziej wydajne i mniej zawodne od wielu innych systemów dostępnych na rynku. Dlatego klientom, którzy chcą:

  • ograniczyć koszt inwestycji w urządzenia czyszczące,
  • uzyskać w pełni sprawne urządzenie o bogatej funkcjonalności,
  • korzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań w cenie rozwiązań niskobudżetowych,

oferujemy urządzenia używane. Zamiatarki używane w naszej ofercie to urządzenia, które poddaliśmy drobiazgowej kontroli technicznej i kompleksowej naprawie. Każde urządzenie posiada kompletną dokumentację, która potwierdza jego pierwotne użytkowanie, przebyte serwisy i naprawy.

Klientów poszukujących niezawodnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą propozycją zamiatarek używanych. W razie pytań lub wątpliwości Doradcy Hako pozostają do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze zamiatarki, która najlepiej wpisze się w potrzeby Twojego biznesu.

Poprzedni
oddziały hako