aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Szorowarki używane

Szorowarki używane

Zakup profesjonalnych maszyn czyszczących to inwestycja, która może w znacznym stopniu nadwyrężyć budżet firmy. W takiej sytuacji dobrą alternatywą dla zakupu nowych urządzeń są szorowarki używane Hako z udokumentowaną historią. Wysokiej jakości szorowarki używane marki Hako oferują znacznie wyższe parametry pracy niż tańsze odpowiedniki. Za ich wyborem przemawia trwałość, żywotność i bezawaryjność.

Oferta urządzeń używanych obejmuje:

  • szorowarki z operatorem prowadzącym,
  • szorowarki z operatorem siedzącym,
  • kompaktowe szorowarki jednotarczowe i polerki.

Dlaczego warto wybierać używane szorowarki Hako?

Hako to synonim jakości i funkcjonalności. Używane maszyny czyszczące Hako po remoncie są bardziej wydajne i mniej zawodne od wielu systemów dostępnych na rynku. To sprawia, że wybór szorowarki czy szorowarki jednotarczowej używanej marki Hako jest naprawdę dobrą inwestycją.

Decydując się na ofertę maszyn używanych Hako:

  • znacząco obniżamy koszt inwestycji,
  • otrzymujemy w pełni sprawne urządzenie czyszczące,
  • możemy korzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań w cenie rozwiązań niskobudżetowych,
  • otrzymujemy pełną dokumentację urządzenia.

Oferta szorowarek używanych jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Dzięki temu każdy może znaleźć urządzenie, które w sposób bezkompromisowy wpisze się w potrzeby i oczekiwania jego biznesu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z urządzeniami dedykowanymi do obsługi małych, średnich i dużych powierzchni, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Doradcy Hako z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy.

Poprzedni
Następny
oddziały hako