aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Zamiatarki do podłóg, w które warto zainwestować

Zamiatarki do podłóg, w które warto zainwestować

Zamiatarki do podłóg z operatorem prowadzącym Hako to urządzenia przeznaczone do zamiatania małych, średnich oraz dużych powierzchni w budynkach, jak i na zewnątrz. W zależności od wybranego modelu zamiatarki zapewniają wydajność powierzchniową od 2300 do 4350 m2 na godzinę, tym samym wpisując się w zróżnicowane potrzeby i oczekiwania użytkowników poszukujących urządzeń na potrzeby własne firmy oraz do prowadzenia działalności usługowej. Czym wyróżniają się zamiatarki do podłóg, w które naprawdę warto zainwestować?

Zamiatarki przemysłowe

zamiatarkaZamiatarki przemysłowe z operatorem prowadzącym Hako to szeroka gama urządzeń wyróżniających się wysoką sprawnością, jaką zapewniają pojemne zbiorniki oraz efektywne układy filtracyjne, które z łatwością potrafią sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom zamiatania. Dla jeszcze większej wygody użytkowania zamiatarki przemysłowe Hako są wyposażone w napędy akumulatorowe oraz siniki benzynowe – zarówno jedne, jak i drugie gwarantują wysoką wydajność pracy, co przekłada się na obniżenie kosztów utrzymania obiektu oraz otaczającego go terenu w czystości. Dodatkowym atutem wszystkich zamiatarek przemysłowych Hako jest ergonomiczny kształt systemu zamiatającego, który umożliwia docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc i wymiatanie z nich kurzu oraz śmieci. Nasze zamiatarki przemysłowe doskonale sprawdzają się w wielkopowierzchniowych obiektach komercyjnych, przedsiębiorstwach przemysłowych, obiektach magazynowych, a także jako urządzenia do zamiatania przestrzeni wokół obiektów.

Ze względu na różnorodność dostępnych urządzeń zamiatarki z operatorem prowadzącym Hako polecamy wybierać adekwatnie od rodzaju czyszczonej nawierzchni oraz obszaru, jaki planujemy zamiatać podczas jednorazowej sesji sprzątania. To pozwoli nam wybrać urządzenie wyposażone w optymalny dla naszych potrzeb napęd (akumulatorowy lub benzynowy), odpowiednio duży zbiornik na odpady oraz odpowiednio wysoką wydajność.

Zamiatarki do podłóg – porównanie produktów

Klientom zainteresowanym zamiatarkami do podłóg z operatorem prowadzącym oferujemy cztery rozwiązania:

Czym różnią się od siebie poszczególne modele? Podstawową różnicą jest wydajność powierzchniowa, która idzie w parze z gabarytami urządzenia – im większe urządzenie, tym wyższa jest jego wydajność powierzchniowa. Sweepmaster M600 to urządzenie o wydajności zamiatania do 2300 m2 na godzinę. Pod względem wydajności jest to najsłabsza z oferowanych zamiatarek Hako. Jej zaletą jest jednak niezwykle kompaktowy rozmiar, który czyni ją bardzo mobilną i łatwą w transporcie. To doskonałe rozwiązanie dla firm specjalizujących się w świadczeniu usług czystości, którym zależy na wysokiej mobilności używanego sprzętu. Zamiatarki Sweepmaster z serii M600 to także bezkonkurencyjne rozwiązania dla małych powierzchni – niezrównana zdolność zamiatania i zbierania śmieci idzie bowiem w parze z łatwym przechowywaniem urządzenia. Dla jeszcze większej wygody operatora zamiatarka została wyposażona w uchwyt o ergonomicznym kształcie z możliwością regulacji wysokości.

Po przeciwnej stronie naszej oferty znajdziecie Państwo zamiatarkę Sweepmaster 800 o wydajności powierzchniowej do 4350 m2. W zależności od przeznaczenia ten model zamiatarek może być wyposażony odpowiednio w napęd akumulatorowy dla zamiatarek użytkowanych wewnątrz pomieszczeń, jak i silnik spalinowy dla zamiatarek użytkowanych w terenie. Urządzenie jest wyposażone w dwa zbiorniki na nieczystości, co ułatwia ich opróżnianie – dzięki podziałowi zbiornika na dwa po ich wypełnieniu uzyskujemy mniejszy ciężar. W zamiatarce Sweepmaster 800 zastosowano dodatkowo zaawansowane rozwiązania technologiczne, które umożliwiają bezpieczne zamiatanie mokrych powierzchni bez obawy o narażenie silnika urządzenia na kontakt z wodą.

zamiatarkaNa potrzeby małych i średnich powierzchni oferujemy zamiatarki Sweepmaster B500 i Sweepmaster 650. B500 to najmniejsza w naszej ofercie zamiatarka z napędem silnikowym. Urządzenie charakteryzuje się wydajnością powierzchniową do 2400 m2 na godzinę oraz możliwością stosowania na wszystkich typach posadzek twardych i dywanowych. Duży pojemnik na śmieci oraz efektywny układ filtracji sprawiają, że B500 z łatwością sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom. A tam, gdzie niezbędna jest jeszcze większa wydajność proponujemy urządzenie Sweepmaster 650 o wydajności do 3252 m2 na godzinę. Sweepmaster 650 charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością pracy, ale również zwrotnością oraz pracą bezpyłową, co czyni ją doskonałą zamiatarką do stosowania na co dzień. Dla większej wygody użytkowania urządzenie wyposażono w dodatkowy dostęp do zbiornika na nieczystości, dzięki któremu większe śmieci operator może wrzucać do pojemnika od góry. W zależności do Państwa potrzeb model 650 może zostać wyposażony w napęd akumulatorowy lub silnik benzynowy, co pozwala na efektywne korzystanie z urządzenia w pomieszczeniach oraz w terenie.

Poprzedni
Następny
oddziały hako