aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Warto przeczytać > Polecane szorowarki do podłóg i posadzek

Polecane szorowarki do podłóg i posadzek

Utrzymanie podłóg i posadzek w obiektach wielkopowierzchniowych w należytej czystości to zadanie wymagające zastosowania odpowiednich detergentów i środków myjących oraz maszyn i urządzeń. Rynek maszyn czyszczących oferuje nam szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań automatycznych przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnowania posadzek różnego typu – od posadzek przemysłowych, po podłogi kamienne i konglomeratowe. Jak wybrać spośród nich urządzenie, które najlepiej sprawdzi się w warunkach naszego biznesu?

Poszukiwanie odpowiedzi na powyższe pytanie najlepiej rozpocząć od określenia rzeczywistych potrzeb naszego biznesu w zakresie czyszczenia i pielęgnacji podłóg i posadzek. Warto w tym aspekcie uwzględnić nie tylko powierzchnię całkowitą posadzki oraz materiał, z jakiego została wykonana, ale również rodzaj zabrudzeń na jakie jest narażona.

Szorowarki automatyczne

szorowarka automatycznaWychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom klientów firma Hako oferuje szeroki wybór szorowarek automatycznych prowadzonych przez operatora. Są to urządzenia umożliwiające czyszczenie od 1400 do 4200 m2 na godzinę, co daje nam dużą swobodę wyboru urządzenia adekwatnie do powierzchni całkowitej obsługiwanego obiektu, jednocześnie ograniczając koszt jego utrzymania w czystości. Wydajność szorowaki automatycznej to oczywiście nie wszystko. Decydując się na zakup urządzenia czyszczącego tego typu inwestorzy oczekują wielofunkcyjności oferowanych rozwiązań. Jak pod tym względem prezentują się poszczególne szorowarki Hako?
 
Każda szorowakra Hako – niezależnie od rozmiaru – została wyposażona w innowacyjne systemy, które zwiększają wydajność urządzenia oraz zakres możliwości jego użytkowania. Zarówno mniejsze szorowaki do posadzek, jak i większe maszyny czyszczą na mokro i jednocześnie osuszają czyszczoną powierzchnię. Na tle rozwiązań innych marek wyróżnia je kompaktowy rozmiar i duża zwrotność, dzięki czemu operator szorowaki może z łatwością wyczyścić podłogę także w trudno dostępnych miejscach. Nasze szorowarki są łatwe w prowadzeniu i uniwersalne. Nadają się do pracy na różnych rodzajach powierzchni. To właśnie uniwersalny charakter oferowanych rozwiązań sprawia, że szorowarki Hako doskonale sprawdzają się w obiektach o zróżnicowanych potrzebach – tam, gdzie utrzymania w czystości wymaga zarówno posadzka przemysłowa, jak i część administracyjna obiektu, w której z racji pełnionej funkcji zastosowano inny system podłogowy (np. glazurę lub podłogę kamienną).

Polecane urządzenia

Oferta szorowarek automatycznych z operatorem prowadzącym Hako jest bardzo różnorodna. Z myślą o firmach specjalizujących się w świadczeniu szerokorozumianych usług czyszczących oferujemy urządzenia kompaktowe, a co za tym idzie niezwykle mobilne. Szorowarka do podłóg Scrubmaster B3 z łatwością zmieści się do większości bagażników samochodowych, dzięki czemu będziecie Państwo mogli zaoferować swoim klientom usługi czyszczenia posadzek na najwyższym poziomie, jednocześnie dostarczając pracownikom narzędzia efektywne i łatwe w obsłudze. Równie łatwa w transporcie, ale za to bardziej wydajna jest szorowarka Scrubmaster B12, która doskonale sprawdza się w przypadku relatywnie małych powierzchni zapewniając wydajność powierzchniową do 1500 m2 na godzinę. Urządzenie myje na mokro i suszy czyszczoną powierzchnię, a wystająca poza obrys maszyny szczotka tarczowa umożliwia dokładne czyszczenie przy krawędziach. Klientom poszukującym urządzeń bardziej wydajnych oferujemy rozwiązania takie jak Scrubmaster B70. Ta szorowarka to optymalny wybór, kiedy zależy nam na czyszczeniu na mokro posadzek twardych w budynkach. Zapewniając wydajność powierzchniową do 4200 m2 na godzinę B70 bardzo dobrze sprawdza się zarówno na średnich, jak i dużych powierzchniach. Model charakteryzuje się doskonałą widocznością, dużą zwrotnością oraz prostą obsługą. Jedną z jego głównych zalet jest system odsysania roztworu czyszczącego, który zapewnia optymalny efekt czyszczenia nawet na nierównych powierzchniach.

Do sprawnego codziennego sprzątania średnich i dużych powierzchni polecamy natomiast szorowarki Scrubmaster B90 i B120. Obydwa urządzenia zapewniają wydajność powierzchniową do 4200 m2 na godzinę. W zależności od wybranego modelu urządzenia mogą być wyposażone w walcowy lub tarczowy zespół szczotek o wymiarach do 60 do 85 centymetrów, co umożliwia idealne dopasowanie ścieżki czyszczenia do faktycznych potrzeb obiektu. B90 i B120 to także niezwykle sprawny system odsysania roztworu czyszczącego, dzięki czemu na czyszczonych powierzchniach nie pozostają kałuże ani smugi.  

Jak dobieramy urządzenia czyszczące?

szorowarkaSzorowarki do podłóg i posadzek Hako każdorazowo dobieramy adekwatnie do potrzeb klienta, co przekłada się na gruntowną analizę wszystkich czynników decydujących o sprawności danego urządzenia w określonych warunkach pracy. Nasi eksperci biorą pod uwagę rozmiar czyszczonej powierzchni, rodzaj posadzki oraz poziom jej zabrudzenia. Podczas doboru urządzeń czyszczących uwzględniamy również układ pomieszczeń oraz szerokość ciągów komunikacyjnych, co gwarantuje swobodne przemieszczanie szorowarek w obrębie obiektu.

Poprzedni
Następny
oddziały hako