aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA po raz piętnasty z certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play

HAKO POLSKA po raz piętnasty z certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play

Miło nam poinformować, że HAKO POLSKA Sp. z o.o. już po raz piętnasty wyróżniona została tytułem oraz certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play.

W roku 2023 firma HAKO POLSKA po raz kolejny pozytywnie przeszła proces dwustopniowej weryfikacji (w tym audytu przeprowadzonego w siedzibie firmy) i tym razem otrzymała również diamentową statuetkę programu (za piętnasty z rzędu pozytywny wynik weryfikacji na potrzeby programu).26. edycja programu Przedsiębiorstwo Fair Play zakończyła się 24 listopada br. podczas Wielkiej Gali Finałowej w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Program cieszy się nieustającą popularnością od 1998 roku. W 2023 r. niemal 200 firm z całej Polski zgłosiło swój udział w kolejnej edycji. Organizatorem programu jest Fundacja „Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym” – jeden z pierwszych w Polsce niezależnych instytutów badawczych. Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Poprzedni
Następny
oddziały hako