aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > CMS Berlin – Hako z nagrodą Purus Innovation Award!

CMS Berlin – Hako z nagrodą Purus Innovation Award!

Purus Innovation Award – nagrody przyznawane podczas międzynarodowych targów CMS Berlin zostały wręczone. W tym roku w kategorii małych maszyn zwycięzcą została szorowarka Scrubmaster B5 od Hako!

Kolejna edycja międzynarodowych targów branży profesjonalnego utrzymania czystości w Berlinie (19-22.09.2023 r.) to okazja do wnikliwego przeglądu współczesnych rozwiązań, jakie dostępne są na rynku. W jednym miejscu i czasie zgromadził się potężny zasób wiedzy, niezliczona ilość produktów, systemów i procesów ułatwiających pracę wszystkim aktywnym uczestnikom branży. Tegoroczne targi to ponad 400 wystawców (w tym Hako) rozlokowanych na 31 000 m2 i ponad 20 000 odwiedzających z 80 krajów.

Drobna część wystawców ma szansę otrzymać nagrody za innowacyjność dla swoich produktów i rozwiązań m.in. w kategoriach: duże maszyny, małe maszyny, wyposażenie czy digital tools. Rok 2023 w kategorii małych maszyn należy do Scrubmaster B5!

Więcej informacji o maszynie oraz dane techniczne można znaleźć tutaj.

Obejrzyj film o szorowarce Scrubmaster B5.

Poprzedni
Następny
oddziały hako