aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Scrubmaster B25 – nowa szorowarka Hako

Scrubmaster B25 – nowa szorowarka Hako

Do gamy maszyn czyszczących Hako dołączyła właśnie najnowsza szorowarka Scrubmaster B25.

25 litrowy zbiornik wody czystej oraz 25 litrowy zbiornik wody brudnej to idealne rozwiązanie dla mniejszych i średnich powierzchni. Maszyna jest na tyle mała, że z łatwością może być transportowana w bagażniku a jednocześnie jej wydajność powierzchniowa to już nawet 1700 m2/h.Użytkownika w codziennej pracy wspiera wiele przemyślanych rozwiązań, takich jak ergonomicznie ukształtowany uchwyt z bezstopniową regulacją wysokości, zapewniający ulgę plecom czy łatwa dostępność wszystkich elementów wymagających codziennej konserwacji. 
Scrubmaster B25 to m.in.: 

- automatyczny zrzut szczotki - wymiana nie wymaga narzędzi,
- manewrowanie maszyną bez wysiłku dzięki napędowi Power flow,
- według potrzeb - maszyna może pracować w trybie cichym oraz zostać wyposażona w zbiornik antybakteryjny (Hako AntiBac) (opcja). Dzięki temu sprawdzi się w miejscach wrażliwych na hałas i wymagających szczególnych warunków higienicznych.

 

Więcej informacji o maszynie Scrubmaster B25 znajdziesz tutaj. Film prezentujący możliwości maszyny można obejrzeć tutaj.

Poprzedni
Następny
oddziały hako