aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA przedsiębiorstwem Fair Play!

HAKO POLSKA przedsiębiorstwem Fair Play!

Śpieszymy poinformować, że już po raz czternasty firma HAKO POLSKA uzyskała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Wielka, Jubileuszowa Gala programu odbyła się 25 listopada 2022 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrody i tytuły zostały wręczone już po raz 25.

Certyfikaty trafiły do przedsiębiorców z całej Polski, którzy pozytywnie przeszli weryfikację oraz audyt i tym samym docenieni zostali za swoją uczciwość i etykę w biznesie.


“Przedsiębiorstwo Fair Play” to ogólnopolski program realizowany corocznie przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej, mający na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej oraz kultury wewnątrz firm. Ponadto istotną rolę w klasyfikacji firm zgłaszanych do konkursu, odgrywa ich wkład i zaangażowanie w kształtowanie pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałość o środowisko naturalne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Poprzedni
Następny
oddziały hako