aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > IV FORUM EPIDEMIOLOGICZNE MAZOWSZA

IV FORUM EPIDEMIOLOGICZNE MAZOWSZA

W imieniu Zarządu HAKO POLSKA serdecznie dziękujemy za zaproszenie na konferencję IV Forum Epidemiologiczne Mazowsza, które odbyło się  w dn. 22 – 23. 11.2019 r.

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie na konferencję, za Państwa aktywność w jej trakcie oraz ważne rozmowy, które były dla nas niezwykle cennym źródłem informacji, wymiany doświadczeń, sugestii i pomysłów, które inspirują nas do rozwoju.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Konsultant Wojewódzkiej w Dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego mgr Małgorzaty Giemzy oraz Przewodniczącej Sekcji Pielęgniarek Epidemiologicznych przy Warszawskiej Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych Pani mgr Wioletty Pracz za możliwość udziału naszej firmy w tym wydarzeniu.

Słowa ogromnego uznania za niesamowitą wiedzę i profesjonalizm kierujemy również dla wszystkich prelegentów, bez których sukces konferencji byłby niemożliwy. 

Głównym celem wykładu naszego eksperta Pana Mariusza Szostaka było przybliżenie praktycznych aspektów prawidłowego doboru urządzeń, rozwiązań technologicznych optymalizujących wydajność, ergonomię oraz zwiększających skuteczność pracy maszyn przy znacznej redukcji kosztów sprzątania. 

Cieszymy się, że nasze cele są zbieżne i prezentacja naszego eksperta przekonała Państwa, iż inwestycje w najlepszej klasy urządzenia czyszczące są zasadnym ekonomicznie wyborem.

Wzajemne korelacje: zrównoważony rozwój, troska o środowisko, produkcja solidnych maszyn o długiej żywotności i niskim zużyciu wody oraz środków chemicznych, przyjazne użytkowanie zapewniające ergonomiczne środowisko pracy dla operatorów, to nasze najważniejsze priorytety.

Decydując się na zakup maszyn HAKO, możecie być Państwo pewni, że inwestujecie w rozwiązania technologiczne i urządzenia, które przyczyniają się do zwiększania poziomu higieny i bezpieczeństwa epidemiologicznego w szpitalach i placówkach służby zdrowia na całym świecie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w konferencji.

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako