aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA z nowym Prezesem - rok już za nami

HAKO POLSKA z nowym Prezesem - rok już za nami

HAKO POLSKA już od roku prowadzone jest przez nowego Prezesa. Eduard C. Kutyma, mający bogate doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem sprzedażą oraz rynkiem usług, przedłużył właśnie kontrakt z HAKO GmbH.

Eduard C. Kutyma jako Prezes Zarządu oraz Dyrektor Zarządzający od początku skupiał się na przeprowadzeniu niezbędnych modyfikacji, zarówno jeśli chodzi o strukturę firmy jak i o poszczególne oddziały oraz siedzibę główną firmy.

Największe zmiany w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w dziale serwisu. HAKO POLSKA ma nowego dyrektora, powiększyła się również ilość etatów.

„Dopiero kombinacja bardzo dobrej jakości sprzętu oraz sprawnie działającego serwisu jest pozytywnym wyróżnikiem w branży. Dlatego też w 2020 roku stawiam na dalszy rozwój siatki serwisowej, która w przypadku HAKO POLSKA i tak jest już bardzo rozbudowana. Będziemy dalej inwestować w zwiększenie liczby punktów serwisowych oraz przewidujemy wzrost zatrudnienia o 20% w tym dziale” – podkreśla Eduard C. Kutyma.

W ciągu ostatnich miesięcy serwis HAKO POLSKA wzbogacił się o nowe samochody, w pełni przygotowane do obsługi serwisowej maszyn a także skrzynie z narzędziami oraz nowe, profesjonalne ubrania robocze.

Również siedziba główna firmy zmieniła się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Nowa aranżacja przestrzeni biurowej oraz niezbędne inwestycje pozytywnie wpłynęły na warunki pracy. Zmiany dotyczą także oddziałów. Biuro oraz serwis w Gdańsku przeprowadziły się pod nowy adres a w oddziale w Poznaniu przeprowadzony został remont.

Poprzedni
Następny
oddziały hako