aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > XV Zachodniopomorskie Warsztaty Szkoleniowe Pielęgniarek Epidemiologicznych

XV Zachodniopomorskie Warsztaty Szkoleniowe Pielęgniarek Epidemiologicznych

W imieniu Zarządu HAKO POLSKA serdecznie dziękujemy Przewodniczącej Zachodniopomorskiego Zespołu Pielęgniarek Epidemiologicznych Pani Iwonie Kaczmarek za zaproszenie na konferencję naukowo-szkoleniową i możliwość uczestnictwa w XV Zachodniopomorskich Warsztatach Szkoleniowych Pielęgniarek Epidemiologicznych, które odbyły się  w dn. 26/27/28 września 2019 r. w Rymaniu.

Gratulujemy perfekcyjnej organizacji i bardzo wysokiego poziomu merytorycznego konferencji! 

Wydarzenie było dla nas cennym doświadczeniem i znakomitą okazją do poznania aktualnych zagadnień i problemów związanych z wyzwaniami współczesnego pielęgniarstwa epidemiologicznego.

Epidemiologia, to obszerna wielokierunkowa dziedzina, a praca profesjonalistów medycznych z Działów Epidemiologii i Higieny Szpitalnej wymaga dużej wiedzy i związana jest z odpowiedzialnością.

Dlatego cieszymy się, że podczas wykładu naszych ekspertów Pana Mariusza Szostaka i Pana Arkadiusza Rzymyszkiewicza, dotyczącego utrzymania najwyższych standardów higieny podczas procesów mechanicznego mycia posadzek w szpitalach mogliśmy wyjść naprzeciwko Państwa oczekiwaniom i zaprezentować szorowarki wyposażone w zbiorniki antybakteryjne Hako-AntiBac®  oraz system Hako- AquaStop® redukujący zużycie roztworu roboczego i wody do 50% w porównaniu z maszynami myjącymi bez systemu Hako- AquaStop®.

Obiekty tak trudne w utrzymaniu czystości, jakimi są szpitale, wymagają skutecznych i zasadnych ekonomicznie rozwiązań. Firma HAKO jest dumna, że dostarcza rozwiązania technologiczne i urządzenia, które przyczyniają się do zwiększania poziomu higieny i bezpieczeństwa epidemiologicznego w szpitalach i placówkach służby zdrowia na całym świecie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i możliwość udziału w konferencji.

Jesteśmy przekonani, że przyszłoroczne Warsztaty Szkoleniowe Pielęgniarek Epidemiologicznych będą cieszyły się równie dużym powodzeniem i zainteresowaniem licznego grona osób chcących poszerzać i uaktualniać swoją wiedzę na temat epidemiologii i wyznaczania standardów w tej dziedzinie.

Poprzedni
Następny
oddziały hako