aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA z platynową statuetką „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018

HAKO POLSKA z platynową statuetką „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma HAKO POLSKA już po raz dziesiąty otrzymała tytuł oraz certyfikat programu  „Przedsiębiorstwo Fair Play”.


Ponieważ firma HAKO POLSKA jest uczestnikiem programu nieprzerwanie już od dziesięciu lat i nieprzerwanie od tego czasu otrzymuje tytuł oraz certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”,  tym razem otrzymała również nagrodę specjalną – Platynową Statuetkę „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Uroczyste ogłoszenie oraz wręczenie nagród i certyfikatów „Przedsiębiorstwo Fair Play” odbyło się 16 listopada 2018 r. w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Poprzedni
Następny
oddziały hako