aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA Sp. z o.o. z nowym Prezesem

HAKO POLSKA Sp. z o.o. z nowym Prezesem

Od 1 stycznia 2019 roku stanowisko Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Zarządzającego w polskim oddziale firmy Hako GmbH objął Eduard C. Kutyma. Nowy prezes od wielu lat związany jest branżą usługową, ma także bogate doświadczenie w obszarach związanych z zarządzaniem sprzedażą. Pracował zarówno w Niemczech jak i w Polsce (m.in. ponad 20 lat na kierowniczych stanowiskach w wiodącym koncernie usługowym WISAG, w tym przez kilka lat zarządzał przedsiębiorstwem WISAG Polska Sp. z o.o.). Pracując w koncernie WISAG zarządzał grupą ponad 10 000 pracowników.

Eduard C. Kutyma jest również autorem książki „Business Excellence in der Dienstleistung”, opisującej skuteczne procesy biznesowe na rynku usług. Prywatnie oddaje się swojemu hobby – biegom maratońskim. Na swoim koncie ma ponad 25 pomyślnych startów w miastach różnych części świata (z najlepszym czasem poniżej trzech godzin).

Poprzedni
Następny
oddziały hako