aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Hako na targach Interclean – maj 2024

Hako na targach Interclean – maj 2024

W dniach 14-17 maja 2024 r. międzynarodowa branża profesjonalnego utrzymania czystości spotka się na targach Interclean w Amsterdamie. Wśród wystawców nie zabraknie również HAKO.

Pod hasłem „Stworzone przez Hako. Zaprojektowane dla Ciebie” zaprezentujemy Państwu nasze innowacyjne i inteligentne rozwiązania z zakresu Technologii czyszczenia oraz Technologii komunalnej. Hako zaprasza do hali 01 na stoisko 101.Maszyny autonomiczne oraz sztuczna inteligencja zmieniają poszczególne procesy w branży profesjonalnego czyszczenia. Wraz z ekonomicznymi maszynami czyszczącymi, systemami autonomicznymi, narzędziami cyfrowymi i najwyższą jakością serwisu Hako wnosi swój wkład w pozytywne zmiany na rynku maszyn czyszczących. Odwiedzający stoisko Hako podczas targów Inerclean w dniach 14-17 maja 2024 r. będą mogli sami sprawdzić najnowocześniejsze sposoby optymalizacji procesu czyszczenia.

Poprzedni
Następny
oddziały hako