aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Poszukujemy specjalistów do pracy w naszym serwisie (cała Polska).

Poszukujemy specjalistów do pracy w naszym serwisie (cała Polska).

W związku z rozwojem firmy i chęcią zapewnienia naszym Klientom obsługi serwisowej na najwyższym poziomie w możliwie jak najkrótszym czasie, planujemy zwiększyć zatrudnienie w oddziałach naszego serwisu na terenie całego kraju.

Jeśli posiadasz wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne, prawo jazdy kat. B, umiesz czytać schematy elektryczne oraz hydrauliczne, a także posiadasz znajomość układów elektrycznych i interesuje Cię praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży maszyn czyszczących, być może mamy ofertę odpowiednią właśnie dla Ciebie. Oferujemy pracę na pełny etat oraz niezbędne narzędzia do jej wykonywania. Zapewniamy także cykliczne szkolenia oraz pakiet medyczny i sportowy.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio do nas na adres: praca@hako.pl.

Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda codzienna praca naszych specjalistów serwisowych (m.in. jak wygląda proces obsługi Klienta od strony informatycznej, jakie narzędzia pracy otrzymasz), obejrzyj film (kliknij tutaj).

Poprzedni
Następny
oddziały hako