aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > HAKO POLSKA po raz dwunasty z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

HAKO POLSKA po raz dwunasty z certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w wyniku przeprowadzonego audytu oraz procesu certyfikacji uczestników programu, HAKO POLSKA po raz kolejny dołączyło do grona wyróżnionych przedsiębiorstw.

Organizatorem konkursu jest Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Tytuły oraz certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” otrzymują przedsiębiorstwa, które dbają o relacje ze społecznością lokalną, środowisko naturalne oraz zachowania etyczne. Każda z firm przechodzi 2-etapową weryfikację włączając w to audyt. Celem programu jest promocja etyki w działalności gospodarczej oraz wspieranie firm w działaniach opartych o społeczną odpowiedzialność biznesu.

Ze względu na sytuację epidemiczną, „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2020 odbyło się bez uroczystej gali wieńczącej program. W tym roku, po raz pierwszy w 23-letniej jego historii, laureatów poznaliśmy podczas transmisji online. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

Poprzedni
Następny
oddziały hako