aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Elektryczna zamiatarka chodnikowa Hako - czyste ulice i zero emisji spalin

Elektryczna zamiatarka chodnikowa Hako - czyste ulice i zero emisji spalin

Citymaster 1650 ZE to najnowsza maszyna komunalna Hako. Pojazd jest całorocznym nośnikiem narzędzi z silnikiem elektrycznym.

Konstrukcja pojazdu 1650 ZE bazuje na popularnej i sprawdzonej zamiatarce z silnikiem spalinowym Citymaster 1650. Maszyna zachowała funkcje wielozadaniowego nośnika narzędzi i pracuje z dodatkowym osprzętem do prac sezonowych (m.in. ze szczotką walcową, szorowarką, pługiem i posypywarką). Proces wymiany osprzętu – podobnie jak we wszystkich zamiatarkach komunalnych Hako – przebiega bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Mocna bateria (litowo-jonowy akumulator trakcyjny) zapewnia pracę pojazdu do 9 godzin bez konieczności ładowania. Oznacza to, że operator Citymastera 1650 ZE ma możliwość pracy przez całą swoją zmianę, bez zaburzających płynność przerw na ładowanie.

Brak emisji spalin a także cicha praca silnika elektrycznego sprawiają, że Citymaster 1650 ZE będzie najlepszym wyborem dla miejsc wrażliwych na hałas i takich, w których szczególnie walczy się o poprawę jakości powietrza (centra miast, wakacyjne kurorty, uzdrowiska, strefy zamieszkania i wypoczynku). Maszyna sprawdzi się również przy sprzątaniu dużych, zadaszonych powierzchni (np. parkingów podziemnych).

Więcej informacji o zamiatarce Citymaster 1650 ZE do przeczytania tutaj.

Zachęcamy także do umawiania się na pokaz. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: dok@hako.pl.

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako