aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Nowy Citymaster 1650

Nowy Citymaster 1650

Citymaster 1600 – popularny model zamiatarki chodnikowej w klasie do 3,5 tony, znany z możliwości instalowania wielu opcji dodatkowego osprzętu, doczekał się swojego następcy. Nowy Citymaster 1650 jest już dostępny w sprzedaży na polskim rynku.

Model 1650 to wykorzystanie solidnej podstawy sprawdzonego modelu popularnej zamiatarki w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technicznymi. Poniżej kilka słów o najważniejszych cechach nowej maszyny.


Citymaster 1650 to przede wszystkim nowy silnik. HATZ Diesel spełnia najwyższe aktualnie wymagania (zgodne z normą 97/68/EC, obowiązująca dla wszystkich silników do 55 kW) czyli poziom emisji wg wytycznych Stage V. Silnik nie odbiega znacząco wagą od swojego poprzednika a jego przewagę stanowi brak paska rozrządu (którego wymiana była czasochłonna). Jednostka w modelu 1650 wyposażona jest w bezobsługowy napęd zębaty. Zmiana ta pozwala na oszczędności w zakresie serwisu.

Kolejnym udogodnieniem jest także możliwość sprawdzenia oraz uzupełnienia poziomu oleju z zewnątrz (otwór rewizyjny). Pozwala to zaoszczędzić czas i zmniejsza ryzyko przypadkowych uszkodzeń.

Nowy Citymaster może wykazać się także dopracowaniem rozwiązań w zakresie rezultatów procesu zamiatania. Prawa szczotka, dodatkowo sterowana hydraulicznie z poziomu kabiny operatora, dostosowuje się do nierówności i zmian kątów nachylenia przy krawężnikach. Pozwala to na uzyskanie optymalnego efektu już za pierwszym przejazdem i zaoszczędza czas operatora.


Przypomnijmy, że podobnie jak wszystkie pojazdy Citymaster, model 1650 posiada certyfikat EUnited PM 10 i PM2,5 potwierdzający możliwie najniższą emisję pyłów podczas zamiatania.Dodatkowe informacje o Citymaster 1650 dostępne są tutaj.

Poprzedni
Następny
oddziały hako