aktualności zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Mycie i dezynfekcja w jednym cyklu pracy!

Mycie i dezynfekcja w jednym cyklu pracy!

W związku z powolnym lecz systematycznym odmrażaniem kolejnych dziedzin gospodarki i wprowadzanych nowych regulacji rośnie znaczenie utrzymania higieny i dezynfekcji tych miejsc, w których znajdują się większe lub mniejsze skupiska ludzi. To wyzwanie nastręcza kłopotów zarówno technicznych, jak i finansowych.


Hako Polska wychodzi naprzeciw swoim partnerom i zapewnia rozwiązanie, które przy pomocy posiadanych już lub nowych szorowarek automatycznych pozwala na mycie i dezynfekcję w jednym cyklu pracy.

HAKO SANITIZER pozwala w prosty i tani sposób zwiększyć bezpieczeństwo użytkowania sklepów, galerii handlowych, centrów logistycznych oraz miejsc, gdzie na co dzień pracują nasi rodacy. Wystarczy doposażyć swoją szorowarkę w Sanitizer, by nadal czyścić, jak dotychczas, jednocześnie dezynfekując powierzchnię za i obok maszyny.

Oferta przeznaczona jest nie tylko łącznie z nowymi szorowarkami Hako, ale również jako dodatek do maszyn już funkcjonujących na rynku - również tych wynajmowanych!

Po szczegóły skontaktuj się ze swoim opiekunem Hako Polska
lub bezpośrednio z siedzibą firmy pod numerem 12 622 16 00 bądź adresem e-mail: dok@hako.pl

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako