aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Management HAKO POLSKA w komplecie

Management HAKO POLSKA w komplecie

Ostatnie miesiące to czas zmian w polskim oddziale niemieckiego producenta maszyn czyszczących Hako GmbH. Od 1 stycznia 2019 roku HAKO POLSKA ma nowego Prezesa, zakończył się również proces kompletowania grupy menadżerów w firmie.

Posiadający wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu Prezes Eduard C. Kutyma skompletował już zespół swoich najbliższych współpracowników. Większość zespołu to posiadający wieloletnie doświadczenie w firmie i znający Klientów oraz specyfikę branży aktualni pracownicy HAKO POLSKA. Do grupy menadżerów dołączył także nowy dyrektor serwisu. 

„HAKO POLSKA to firma o mocno ugruntowanej pozycji na rynku a pracują dla niej doświadczeni specjaliści, o czym zdążyłem się już przekonać. Mam nadzieję, że po etapie zmian z nową energią przystąpimy do umacniania oraz budowania relacji z dotychczasowymi i nowymi Klientami HAKO POLSKA” – podkreśla Eduard C. Kutyma.

Poprzedni
Następny
oddziały hako