aktualności 4 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij
Hako.pl > Aktualności > Udany duet lub przebojowe trio – promocyjne zestawy maszyn czyszczących Hako już dostępne!

Udany duet lub przebojowe trio – promocyjne zestawy maszyn czyszczących Hako już dostępne!

W zestawie korzystniej. Do końca roku (lub do wyczerpania zapasów maszyn) szorowarka Scrubmaster B30 z akcesoriami, zamiatarka Sweepmaster M600 oraz mop nożycowy dostępne są w promocyjnych zestawach. Szczegóły poniżej.

Szorowarka osuszająca Scrubmaster B30 sprawdzi się przy sprzątaniu małych i średnich powierzchni. Kompaktowa i zwrotna - zapewnia doskonały widok na cały obszar czyszczenia. Bezobsługowa bateria gwarantuje długi czas pracy, nawet do 150 minut. Ponadto ładowarka seryjnie instalowana w maszynie umożliwia ładowanie baterii ze standardowego gniazdka elektrycznego.Ponieważ przed szorowaniem posadzki zaleca się ją dokładnie zamieść, warto sięgnąć po pchaną przez operatora zamiatarkę Sweepmaster M600. Popularna i niezwykle wydajna maszyna o wydajności do 2 300 m2/h sprawdzi się w każdej sytuacji a do tego jest łatwa w przenoszeniu i transporcie. Mop nożycowy będzie z kolei stanowić sprytne dopełnienie profesjonalnego zestawu maszyn czyszczących.

Zestaw: Szorowarka Scrubmaster B30 wraz z osłoną, szczotką, uchwytem padów i kartonem padów oraz zamiatarka Sweepmaster M600 - 20 499 pln.

Zestaw: Szorowarka Scrubmaster B30 wraz z osłoną, szczotką, uchwytem padów i kartonem padów, zamiatarka Sweepmaster M600 oraz mop - 20 699 pln.

Uwaga: ilość maszyn objętych promocją jest ograniczona. Promocja trwa do 29.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów maszyn.

Więcej informacji oraz dane techniczne szorowarki Scrubmaster B30: tutaj.

Więcej informacji oraz dane techniczne zamiatarki Sweepmaster M600: tutaj.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi opiekunowie handlowi są do Państwa dyspozycji. Napisz wiadomość na dok@hako.pl lub zadzwoń (tel.: +48 12 622 16 00) podając swoje miasto, a skontaktujemy Cię z Twoim doradcą regionalnym.

 

Poprzedni
Następny
oddziały hako