• maszyny czyszczące
  • maszyny myjące
  • maszyna czyszcząca
  • maszyny czyszczące do podłóg

HAKO POLSKA - profesjonalne maszyny sprzątające, maszyny czyszczące do podłóg


Od ponad 60-ciu lat na rynku


Firma Hako powstała w 1948 r. Dzisiaj, jako jeden z wiodących producentów maszyn czyszczących na świecie, obecna jest w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Od niemal 20-stu lat działa także w Polsce. To jedyna firma na rynku z tak szeroką ofertą maszyn do kompleksowego utrzymania czystości wnętrz i całorocznego utrzymania terenów zewnętrznych. Kompaktowe i wydajne maszyny czyszczące do podłóg, automaty szorujące oraz maszyny sprzątające o niezrównanej mocy do dbania o tereny zewnętrzne zapewniają kompleksowe utrzymanie czystości w każdym obszarze.

HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie to wiodący producent maszyn czyszczących, polski oddział niemieckiej spółki Hako. Dzięki rozbudowanej sieci handlowej i serwisowej Hako gwarantuje dostarczanie rozwiązań czyszczących oraz sprawny serwis na terenie całego kraju. Automaty szorujące i wszelkie inne urządzenia do mycia podłóg to najwyższej jakości urządzenia dla wymagających klientów.


Obecnie pod marką HAKO dostępne są następujące maszyny czyszczące:

szorowarki automatyczne, bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, odkurzacze, polerki, maszyny jednotarczowe, pojazdy wielofunkcyjne i nośniki narzędzi do całorocznego utrzymania terenów miejskich oraz obszarów zieleni, środki czyszczące oraz systemy dozowania i napełniania.


Posiadamy oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.
Przejdź do

KATALOGU CZĘŚCI
ZAMIENNYCH

 

Poznaj wielofunkcyjne pojazdy Hako Citymaster!

Zobacz więcej na nowej stronie: www.hako-outdoor.pl
Przejdź do

KATALOGU CZĘŚCI
ZAMIENNYCH

 

Poznaj wielofunkcyjne pojazdy Hako Citymaster!

Zobacz więcej na nowej stronie: www.hako-outdoor.pl