• pojazdy komunalne
  • pojazdy komunalne, maszyny komunalne
  • pojazdy komunalne, maszyny komunalne

Wielofunkcyjne pojazdy komunalne. Maszyny komunalne do czyszczenia miasta.


Poznaj Hako Citymaster


Potrzeby technologii komunalnej są tak zróżnicowane, jak zróżnicowane jest miejskie życie. Od czyszczenia ulic, przez dbanie o trawniki i ogrody, do obsługi zimowej.

Hako zapewnia wsparcie w postaci indywidualnie dobranych rozwiązań, które są niezawodne i przynoszą najlepsze efekty. Nośniki narzędzi klasy Citymaster są kompaktowe, łatwe w manewrowaniu i ekonomiczne. Nasze pojazdy komunalne (pojazdy specjalne) odpowiadają wszelkim potrzebom utrzymania czystości w mieście, a także w przedsiębiorstwach przemysłowych, centrach logistycznych lub dużych ośrodkach wypoczynkowo-rekreacyjnych.

Do maszyn komunalnych Hako oferujemy szeroki wybór osprzętu, np. system trójszczotkowy, głowicę szorującą do walki z zabrudzeniami chodników, pługi i posypywarki, kosiarki i wiele, wiele innych. Dzięki tym narzędziom Citymaster to profesjonalna, w pełni funkcjonalna zamiatarka, odśnieżarka, kosiarka etc.


Poznaj wszystkie nasze maszyny komunalne i skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Posiadamy oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.


Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW
HAKO