• zamiatarka, zamiatarki, zamiatarki ręczne
  • zamiatarki przemysłowe, zamiatarka przemysłowa
  • zamiatarki spalinowe, zamiatarka spalinowa

Zamiatarka ręczna, zamiatarka spalinowa, zamiatarka uliczna - wybierz zamiatarki dopasowane do potrzeb Twojej firmy.


Niezawodne sprzątanie od 2 300 do 16 200 m2/godzinę


Zamiatarki Hako - idealne do czyszczenia budynków wewnątrz i na zewnątrz. Zarówno prowadzone jak i z operatorem siedzącym zapewniają czystość, brak pylenia podczas pracy oraz szeroki zakres zastosowań.

Zamiatarki prowadzone przez operatora doskonale zamiatają i zbierają śmieci. Wyposażone w pojemne zbiorniki i efektywne układy filtracyjne sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom zamiatania. Wszystkie posiadają napęd akumulatorowy lub silnik benzynowy (zamiatarki spalinowe).

Zamiatarki przemysłowe nadają się do zastosowania we wszelkich obiektach komercyjnych, przedsiębiorstwach przemysłowych itp. Każda zamiatarka ręczna sprawdzi się zarówno wewnątrz – np. w dużych halach magazynowych, jak i na zewnątrz – wokół obiektów, na parkingach. Zamiatarka uliczna jest świetnym rozwiązaniem wszędzie tam gdzie konieczne jest zamiatanie chodników i podjazdów.


Poznaj wszystkie nasze maszyny i skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Posiadamy oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.

Zobacz także: Zamiatarki przemysłowe z operatorem siedzącym.


Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW
HAKO