• szorowarka do podłóg
  • szorowarki do podłóg
  • szrowarki, szorowarka

Sprawdź, która szorowarka do podłóg czy szorowarka jednotarczowa będzie najlepsza dla Twojej firmy. Poznaj szorowarki Hako.


Ekonomiczne czyszczenie od 1 400 do 4 200 m2/godzinę


Hako oferuje szeroki wybór szorowarek automatycznych prowadzonych przez operatora, których innowacyjne systemy zwiększają wydajność oraz zakres możliwości użytkownika.

Szorowarki osuszające prowadzone przez operatora są kompaktowe i potrafią wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca. Każda szorowarka jednotarczowa sprawdzi się doskonale do czyszczenia trudno dostępnych przestrzeni, dzięki szczotce wystającej poza obrys maszyny. Ponadto są łatwe w prowadzeniu i nadają się do pracy na różnych rodzajach powierzchni. W zależności od modelu, wyposażone są w zasilanie bateryjne lub kabel do zasilania sieciowego.

Szorowarki do podłóg oferowane przez Hako to wybór niezawodnych maszyn czyszczących i innowacyjnych rozwiązań stosowanych tylko w oryginalnych urządzeniach Hako.


Poznaj wszystkie nasze maszyny i skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta.

Posiadamy oddziały w następujących miastach: Kraków, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Wrocław. Dzięki temu zapewniamy wsparcie handlowe klientom w całej Polsce.

Zobacz także: Szorowarki automatyczne z operatorem siedzącym.


Pobierz:

KATALOG PRODUKTÓW
HAKO