Information

Systemy poprawiające wydajność pracy i chroniące środowisko


W Hako dążymy do rozwoju każdego dnia. Stała obserwacja i testowanie nowych idei generują powstawanie pionierskich, innowacyjnych rozwiązań, które pomagają chronić środowisko oraz zwiększać wydajność maszyn.


Przedstawiamy najważniejsze z nich:

Hako-AquaForce to technologia czyszczenia zdemineralizowaną wodą. Wykorzystując to rozwiązanie można zrezygnować z drogich środków czyszczących, ponieważ zdemineralizowana woda dużo lepiej rozpuszcza brud oraz zmniejsza podatność posadzki na ponowne zabrudzenia.

Hako-AntiBac
to zbiorniki antybakteryjne montowane opcjonalnie w maszynach Hako. Pozwalają one poprawić poziom higieny w takich miejscach, jak szpitale lub zakłady przetwórstwa żywności, redukując tym samym zużycie środków dezynfekujących.

Hako-DaytimeCleaning (DTC) to system szybkiego ładowania baterii, który umożliwia całodzienną pracę maszyny. DTC umożliwia ładowanie w dowolnym momencie, przez zaledwie 30min.

Hako-LessChem
to oszczędność środków czyszczących. System dozowania i napełniania Hako, wyklucza zbyt duże zużycie chemii od samego początku sprzątania. Przy minimalnym zużyciu środków czyszczących zachowana zostaje wysoka jakość czyszczenia.