aktualności Wirtualny doradca
Hako.pl > O nas > Kariera

Kariera

Dołącz do zespołu HAKO POLSKA

Hako Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się polski oddział niemieckiego holdingu Hako - jednego z największych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących na świecie.

Oferujemy pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie, w doświadczonym, profesjonalnym zespole. Zapewniamy umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia branżowe oraz pakiet socjalny.

Wszystkich pragnących dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hako.pl

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Specjalista ds. serwisu (dział serwisu mobilnego cała Polska)

Opis stanowiska:

  • Naprawy, przeglądy maszyn u klienta oraz na warsztacie.
  • Dostawy maszyn.
  • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn.
  • Sporządzanie protokołów napraw, dostaw, szkoleń.
  • Prowadzenie karty pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz hydraulicznych.
  • Doświadczenie w serwisowaniu silników spalinowych.
  • Znajomość układów hydraulicznych oraz elektrycznych.
  • Dyspozycyjność i samodzielność.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + premie.
  • Samochód służbowy.
  • Narzędzia, tablet oraz telefon komórkowy.
  • Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Podstawowy pakiet socjalny.

oddziały hako

Kraków

ul. Czerwone Maki 63
30-392 Kraków

tel.: +48 691 718 717
tel.: +48 607 594 421

Gdańsk

ul. Marynarki Polskiej 96
80-955 Gdańsk

tel.: +48 697 991 919

Szczecin

ul. Andrzeja Struga 67
70-784 Szczecin

tel.: +48 601 414 768

Warszawa

al. Krakowska 46
05-090 Raszyn

tel.: +48 609 650 607
tel.: +48 607 816 812

Poznań

ul. Kobylnicka
62-007 Bugaj

tel.: +48 691 377 450

Wrocław

ul. Północna 15