aktualności 3 zgłoszenie serwisowe Zapytaj o ofertę
Hako.pl > O nas > Kariera

Kariera

Dołącz do zespołu HAKO POLSKA

Hako Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się polski oddział niemieckiego holdingu Hako - jednego z największych producentów profesjonalnych maszyn czyszczących na świecie.

Oferujemy pracę w rozwijającej się, stabilnej firmie, w doświadczonym, profesjonalnym zespole. Zapewniamy umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji, atrakcyjne wynagrodzenie, szkolenia branżowe oraz pakiet socjalny.

Wszystkich pragnących dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres: praca@hako.pl

Na załączonym CV prosimy zamieścić informację:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”

RODO - informacje dla kandydatów:

Zgodnie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE - informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HAKO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Czerwone Maki 63, 30-392 Kraków.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO , tj. na podstawie wyrażonej zgody oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres 1 roku.

4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (rodo@hako.pl).

5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Technik serwisu (dział serwisu mobilnego cała Polska)

Opis stanowiska:

  • Naprawy, przeglądy maszyn u klienta oraz na warsztacie.
  • Dostawy maszyn.
  • Szkolenia z zakresu obsługi maszyn.
  • Sporządzanie protokołów napraw, dostaw, szkoleń.
  • Prowadzenie karty pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz hydraulicznych.
  • Doświadczenie w serwisowaniu silników spalinowych.
  • Znajomość układów hydraulicznych oraz elektrycznych.
  • Dyspozycyjność i samodzielność.
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Dodatkowym atutem jest także posiadanie aktualnych uprawnień energetycznych:

    G1 – urządzenia, instalacje i sieci o napięciu nie wyższym niż 1kV
    G3 – urządzenia i instalacje gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kPa
    W zakresie obsługa i konserwacja.

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie + premie.
  • Samochód służbowy.
  • Narzędzia, tablet oraz telefon komórkowy.
  • Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, Multisport).
oddziały hako